O nás

 

Společnosti LFM-servis s.r.o. a LFM-servis SK s.r.o. jsou generálními zástupci německého výrobce lisů na odpady HSM a německého výrobce třídících linek, drtičů, separátorů, atd. ZENO. Společnost HSM zastupujeme na českém a slovenském trhu již od roku 2002, společnost ZENO od roku 2010.


Společnost HSM se zabývá již více než 45 let vývojem a výrobou lisů na zpracování odpadů, zejména papíru, kartonu, plastových folií, odpadu z textilní výroby, PET lahví, plechovek od nápojů a barev, plechových sudů atd. Veškerá lisovací technika výrobce HSM je provozně vysoce spolehlivá, energeticky a servisně nenáročná a vyznačuje se jednoduchou obsluhou se zvláštním přihlédnutím k bezpečnosti práce.  Lisy HSM splňují veškeré aktuální bezpečnostní požadavky platné v zemích EU. K výrobě jsou použity nejkvalitnější pevnostní materiály a komponenty od významných evropských dodavatelů (hydraulika, bezpečnostní prvky,...).


Společnost ZENO se zabývá již více než 35 let vývojem a výrobou strojů pro zpracování odpadů. Jedná se především výrobu automatických třídících linek, drtičů veškerého odpadu, separátorů, rotačních sít apod.


Zákazníkovi jsme schopni nabídnout profesionální přístup a bezplatné poradenství při výběru vhodné technologie pro jeho provoz. Na základě sdělených informací jsme připraveni zpracovat nabídku tzv. na klíč. Součástí zpracování projektu je samozřejmostí návštěva provozu zákazníka a projednání různých možností dodávky. V případě potřeby zajistíme i zaměření provozu a zpracování projektové dokumentace externí specializovanou společností. Po dodávce technologie zajišťujeme následnou instalaci, odborné zaškolení obsluhy a následný záruční i pozáruční servis. Pro smluvní zákazníky zajišťujeme speciální servisní nonstop linku 24/7.


Mezi naše významné zákazníky patří jednotlivé prodejny významných obchodních řetězců, jejich distribuční centra, desítky sběren odpadů, sběrné dvory obcí a měst, tiskárny, kartonážky, výrobní podniky, kde vzniká při výrobě odpad a mnohé další. Spolupracujeme s největšími odpadovými firmami a díky této spolupráci jsme schopni zajistit menším regionálním zpracovatelům výhodnější výkupní ceny lisovaných materiálů. Díky našim dlouholetým partnerům, kteří mají zkušenosti v oblasti získávání dotací z fondů z EU, jsme schopni zprostředkovat zákazníkovi zpracování projektu, podání žádosti a jednání s poskytovateli dotačních titulů.


Vaše odpady měníme ve zboží...